Aktualności

Nawiązanie współpracy z siecią Nexera
2023-04-11
Z radością informujemy, że dzięki rozpoczęciu współpracy z operatorem hurtowym Nexera jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi dostępu do Internetu Światłowodowego oraz Telewizji Światłowodowej w zasięgu sieci firmy Nexera. Daje nam to możliwość dotarcia do większości miejscowości Gminy Kruszwica oraz pozostałych gmin powiatu inowrocławskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Nowe lokalizacje w zasięgu sieci KRUSZ-LAN
2016-02-03
Z radością informujemy Państwa, że w ostatnich dniach wybudowaliśmy i uruchomiliśmy zakończenia naszej sieci w kolejnych nowych lokalizacjach. Już od dziś szybkim Internetem i telewizją w jakości HD mogą cieszyć się mieszkańcy Os. Robotniczego 1, 2 i 3! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Rozbudowa sieci światłowodowej
2015-10-10
Budowa naszej sieci światłowodowej idzie zgodnie z harmonogramem. Już za kilka dni podłączać będziemy pierwszych klientów na ulicach Słonecznej i Wiosennej. Oddaliśmy już do użytku sieć w pierwszych blokach osiedla przy ul. Kraszewskiego, a za kilka dni ruszymy z instalacjami do mieszkańców Łagiewnik.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z naszą ofertą Internetu i Telewizji HD!
Światłowody w Kobylnikach
2015-04-02
Od marca 2015r. rozpoczęliśmy modernizację i budowę sieci światłowodowej w Kobylnikach. Wszyscy obecni klienci będą mieć możliwość przejścia na nową umowę i uruchomienia łącza nawet do 150Mb/s w bardzo atrakcyjnej cenie! Ponadto klienci będą mogli skorzystać z oferty telewizji, którą wprowadzamy za kilkanaście dni oraz telefonu stacjonarnego, zachowując dotychczasowy numer!
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, aby poznać więcej szczegółów!
Budowa sieci FTTH w Kruszwicy
2015-01-18
Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy prace nad budową szybkiej sieci światłowodowej na terenie miasta Kruszwica. W najbliższym czasie podłączymy pierwszych abonentów do sieci opartej o technologię GPON. Będziemy informować o postępach prac.
Sprawdź możliwości techniczne!
Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić możliwość instalacji usług w Twoim domu

Biuro Obsługi Klienta

  • pon.-pt.
    10.00-17.00
  • sob.-niedz.
    dyżur telefoniczny
  • tel. 52 52 22 009
  • biuro@krusz-lan.pl
Informacje o ochronie danych osobowych

Copyright © 2005 - 2023 KRUSZ-LAN

ZIBED Dariusz Ziętara, Tomasz Ziętara s.c.
ul. Rybacka 3, 88-150 Kruszwica
tel. +48 52 52 22 009, email: biuro@krusz-lan.pl

Biuro Obsługi Klienta: poniedziałek - piątek: 10 - 17